Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 5
Novinky

Stránky ve výstavbě

5.2.2015 Stránky ve výstavbě... více »

Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Aktuality

OPIDUM - reality a.s.

OPIDUM - reality a.s. - jsme realitní a správní kancelář, která se kromě běžné realitní činnosti (tj. prodej či pronájem nemovitostí) specializuje na prodej developerských projektů. Máme za sebou prodej několika úspěšných developerských projektů, jako např. Zahrádky Kbely (Projekt kolaudován v roce 2006), Obytný park Kbely Centrum (kolaudován v roce 2009) a v současné době luxusní projekt Rezidence Na Hřebenkách (kolaudován v roce 2015).

Nabízíme také komplexní správu nemovitostí s vedením účetnictví, a to jak pro Společenství vlastníků tak i pro komerční objekty. V současnosti se staráme o několik bytových domů ve Kbelích (Praha 19), v Karlíně (Praha 8) a na Smíchově (Praha 5). Děláme také výhradní správu Obchodního centra HÁJE. Reference Vám rádi poskytneme, s klienty máme nadstandardní vztahy.

V rámci svých služeb nabízíme zajištění veškerých služeb od úklidu nemovitosti, údržby zahrad, zpracování předpisů úhrad jednotlivých vlastníků bytů vč. vyúčtování služeb a spotřeba energií apod. Nabídku na správu Vaší nemovitosti Vám vytvoříme přesně na míru Vašich potřeb tak, abyste byli maximálně spokojeni.

Více informací naleznete v sekci Služby - Správa

opidum_reality